O nas

Firma PAAR istnieje od 1989 roku.

Mając na uwadze Państwa wygodę, w 1995 roku włączyliśmy do naszej oferty hafty komputerowe. Dzięki temu teraz w jednym miejscu możecie wykonać wszystkie realizacje związane z reklamą na tkaninach. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe i rzetelne usługi, oferując m.in.: tanie nadruki na koszulkach, haft na koszulkach, nadruki na czapkach, nadruki na torbach, haft na odzieży czy nadruki na parasolach. Nie sposób w tym miejscu wymienić wszystkich, oferowanych przez nas usług, ponieważ kreatywność naszych klientów oraz nasza nie ma granic.

PAARW firmie PAAR zatrudniamy wyłącznie fachowców z wieloletnią praktyką , co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje, że nadruki na koszulkach, czy też tanie nadruki na odzieży – reklamowej lub codziennej – wykonane zostaną rzetelnie i terminowo.

Jesteśmy przekonani, ze będziemy Waszym najlepszym partnerem w biznesie. Dla nas najważniejszy jest Klient i do jego dyspozycji oddajemy nasz czas, wiedzę i umiejętności. W każdej chwili służymy radą i pomocą , życzymy wielu sukcesów i zapraszamy do współpracy.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie komputerowych haftów oraz sitodruków. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz nieustanne wdrażanie innowacyjnych technologii pozwalają nam zajmować czołową pozycję w branży nadruków na odzieży.

Wykonujemy trwałe i odporne na ścieranie nadruki na koszulkach, czapkach, parasolach, torbach oraz innych rodzajach odzieży. Wykorzystanie niezawodnych maszyn oraz najwyższej jakości farb jest gwarantem dokładnego odwzorowania na tkaninie nawet najbardziej skomplikowanych motywów.

PAAR - O nasProfesjonalnie wykonane tanie nadruki na koszulkach (lub hafty na koszulkach), lecz także czapkach, parasolach oraz torbach, wymaga szczególnego zaangażowania oraz dbałości o najmniejszej szczegóły. Wiemy o tym, dlatego współpracują z nami tylko specjaliści, mogący się poszczycić wieloletnią praktyką. Możliwość przeniesienia na materiał różnorakich emblematów, grafik lub haseł reklamowych sprawiła, że oferta ta zadowoliła licznych klientów.

Wykonane przez nas nadruki na odzieży, spotkać można w całej Polsce, gdyż z usług firmy PAAR korzysta wiele firm i instytucji, w różnych zakątkach kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podejmujemy się także realizacji zamówień, wymagających zastosowania techniki ploteru oraz transferu.

Stałość barw, którymi charakteryzują się wszystkie wykonane przez nas nadruki na odzieży, w tym tanie nadruki na koszulkach, lecz także torbach, parasolach oraz czapkach, sprawia, iż nasze usługi spotykają się z uznaniem wielu Klientów. Wykorzystanie najnowocześniejszych, sterowanych elektronicznie maszyn jest gwarantem precyzyjnego i trwałego nadruku.

Ofertę firmy „PAAR Haft&Sitodruk” wyróżniają dogodne warunki sprzedaży oraz terminowa realizacja zleceń. Kompleksowe doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta pozwalają nam cieszyć się uznaniem wielu Klientów.

Rzetelnie wykonane usługi to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!